Piš prosím otázky sem.

Listopad 2011

30.11.2011

30. listopadu 2011 v 17:26 | Vánoční Aník |  Vánoční deníček
Hello,
dneska jen menší zápisek do deníčku.Tak jdem na to :D.Dneska ve škole bylo celkem fajn :).Měli jsme menší prověrku a logické cvičení v Matematice.Po vyučování jsem šla do jídelny se naobědvat.Jak jinek že :D ? Po obědě jsem šla ještě do třidy dělat z ostatníma holkama hvězdy no a potom jsem šla domů no :D.Udělala jsem si úkoly vzala jsem brambůrky a šla jsem na PC.Tak ted si tady hovím a jím koláčky :D.Dneska jsme už dali na okno do květináče menší světýlka.Tak a to byl divný a první zápisek do deníčku.Zatím se mějte.
Magical Christmas !


Co si přejete k Vánocům ?

29. listopadu 2011 v 15:58 | Vánoční-Aník |  Vánoční diskuze,ankety

Co si přejete k Vánocům ?

Pište do komentů :).

Zítra začínáme

28. listopadu 2011 v 17:41 | Vánoční-Aník
Ahojky,
takže zítra se to tu chystám rozjet dneska už jsem založila rubriky tak se mrkněte a chystám sem přidat i nový dess ale to si budete muset chvíli počkat :D.Chystám i nějákou tu soutěž či názor.No prostě uvidíme uvidíme.
Takže to bylo dnešní malé upozornění a zítra se těšte.
Ahoj.

Vítejte na blogu !

27. listopadu 2011 v 17:00 | Vánoční-Aník
Ahoj !
Vítám vás na blogu Vánoční-Aník.Jsem jedna z Vánočních natěšenců a proto jsem si taky založila tento blog.Na tomto blogu můžete najít hlavně články o Vánocích, možná něco z mojí tvorby ale spíš o těch Vánocích.Menu, dess atd to zde bude spíš zítra.Dneska už asi žádný článek nechystám ale zítra se můžete těšit na další Usmívající se.
Zatím ahoj.